MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9851705
nr 985 1705
Byrå
valnöt, 1800-tal, längd: 96 cm, djup: 44 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 18:04:06
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)